דברים שלא רואים מכאן -אבל משם…

תרגום לוידיאו של פט קונדל מאוקטובר 2011 בהמשך הפוסט

האם יהיה זה גזעני לבקר את הפלסטינים כתינוקות יבבניים שמעלים טענות לגבי עוולות שנגרמו להם מסיבות שקריות ? לא אתפלא אם הדבר ייחשב כלא חוקי במדינות אירופאיות מסוימות, אבל אני עומד לעשות זאת.  גם אם אאבד מספר חברים בגלל הוידיאו הזה מישהו חייב לשים לזה סוף. זה בסדר, גם בלי חברים כאלה אוכל להסתדר.

כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לספר את האמת. לא כמו שמספרים לנו עליה או בצורה שאנחנו חושבים שצריכים לחשוב עליה, אלא כפי שאנחנו רואים אותה באמת.  הגרוע ביותר הוא לראות אמת ולדווח שקר.

אני רואה במטרה הפלסטינית שקר. שקר שנועד לנצל את רגש האשמה המערבי בדיוק כמו השקר לגבי אסלמופוביה, או המיתוס של "דת של שלום" שאף אחד לא ראה ביטוי שלו במציאות. בעבר הייתי בהרבה יותר ביקורתי כלפי ישראל כי באמת ובתמים האמנתי שמטרתם הכנה של הפלסטינים היא השגת שלום דרך פתרון של 2 מדינות .

הייתי ממשיך לחשוב כך, אלמלא העובדות שמראות שטיפשות מצידי לחשוב כך. כל וויתור ישראלי נענה עד עכשיו רק בעוד דרישות ותנאים למשא ומתן. הפלסטינים יכלו לחתום על הסכם שלום 10 פעמים עד היום והן לא עשו זאת כי הם לא רוצים שלום, הם רוצים ניצחון והם לא יהיו שבעי רצון עד שישראל תעלם מהמפה.

חבר של הוועדה מרכזית של פת"ח אמר זאת לאחרונה בשידור טלוויזיה בערבית והסביר שלעולם הם מציגים כמובן סיפור אחר לחלוטין. הטענה השקרית הזאת לדרישה למדינה מצד הפלסטינאים בינתיים מתגלגלת למוסדות האו"ם להכרה בינלאומית ואנחנו ממתינים לדעת איזו החלטה תצוץ משם.

לא שזה משנה הרבה, כי למרות שמסרי היחצ"נות הפלסטינאית דרך כלי התקשורת המערבית מציגים שמדובר כאן באדמה, צדק וזכויות אדם- מדובר במושגים שלחברה הערבית אין יכולת לתפוס או להבין.

שנאה כלפי יהודים מופצת על ידי הקוראן ומנהיגי הדת, יום אחר יום במשך דורות על גבי דורות. הערבים לא שונאים את היהודים בגלל מדינת ישראל, הם שונאים את מדינת ישראל בגלל יהודים.

המצב ביהודה ושומרון ורצועת עזה נבע מכך שלפני ארבעים ומשהו שנה מדינות ערב תקפו את ישראל בגלל היותה מדינה יהודית. אם לא היה מדובר במדינה של יהודים הם לא היו תוקפים. והם תקפו במטרה למחוק אותה מהמפה ולבצע השמדת עם.

אבל הם נכשלו כי ליהודים היה יותר חוסן נפשי למה שהערבים ציפו, ומי יכול להתפלא בהתחשב במה שהם עברו ולאחר שנוכחו כיצד שאר העולם התעלם מבקשתם לעזרה. מספר גדול של יהודים היה נמלט מהנאצים אם רק היה מקום להימלט אליו, אבל מדינות אחרות סירבו להכניסם.

המופתי של העיר ירושלים באותה תקופה, היה למעשה חבר של היטלר ובהיותו מוסלמי טוב תמך בפתרון הסופי, ותכנן את תהליך השמדת היהודים במזרח התיכון לאחר כשהנאצים ינצחו במלחמה.

במצב זה- מי יכול להאשים את הישראלים כשהם נלחמים ברצינות במי שמאיים אליהם, באנשים שאינם יכולים לסמוך על מילתם, באלה ששונאים אותם כל כך שיהיו שמחים להשמיד את העם היהודי ? כל אחד אחר היה נוהג כך במקומם, אני יודע שאני הייתי עושה כך ובודאי שלא הייתי מוצא סיבה להתנצל.

שלום הוא אינטרס שחשוב לישראל מאשר לכל אחד אחר, וזאת הסיבה שהיא ממשיכה לבצע וויתורים. אותו שלום מיוחל איננו האינטרס של המנהיגות הפלסטינאית, שלום הוא הדבר האחרון שהם רוצים בו. הם חייבים להשאיר את המקום לוהט, ולשמר את הזעם של אנשיהם ואת שנאתם ליהודים.

שלום יהרוס הכל- הם לא יהיו מרוצים עד שישראל תמחק מהמפה והיהודים יושלכו כלאחר כבוד אל הים. עכשיו, אם הם באמת מאמינים שזה עומד לקרות הם פשוט מטורפים, ואם הם לא חושבים שזה עומד לקרות אז הם עוד יותר מטורפים. האין זה כך ?

ולכל הליברלים של העולם המערבי לטובי הלב שמכים בתופי המצעדים ותומכים במסכנים הפלסטינים- אני מאוד מסמפט אתכם, כי אתם עושים זאת מהסיבות הנכונות אבל אינכם רואים שמנצלים ומשתמשים בכם בדיוק כמו את האנשים שחיים ביהודה ושומרון ובעזה.

מנצלים אתכם אנשים שאין להם כוונה להשיג שלום, אנשים שמונעים על ידי שנאה דתית, מטורפת ועמוקה. כשאתם מפגינים למען פלסטין, אתם יודעים שאתם בחברת אלה שקוראים לשוב ולהשתמש בגז כלפי יהודים. נראה לכם שמדובר במקריות ?

אתם ניצבים בפני משהו שהוא מעבר לפוליטיקה, מעבר להגיון, משהו מכוער שמקבל הצדקה דרך ההנחות המנומנמות שלכם שמדובר בעניין של ימין ושמאל. אינכם רואים שהנאיביות שלכם רק עוזרת להבעיר עוד שנאה.

העולם צריך להפסיק את העמדת הפנים שחרור פלסטין הוא לא עניין צדק או זכויות אדם וצריך את ההגינות והיושרה לקרוא לדבר בשמו, להפסיק את ההונאה הזאת, את הריקוד הבלתי נפסק סביב שולחן הדיונים הדמיוני. אנחנו צריכים לעשות לערבים טובה גדולה ולומר להם את האמת שהם כה זקוקים לשמוע: השנאה היוקדת שלהם היא הסיבה לאומללותם. שנאה שהפכה אותם לשבויים, לסממן זהות עיקרי שלהם.

עד שיצליחו למצוא את הדרך להוציא את הקוץ הכעור הזה מליבם, הם תמיד יישארו כבולים לשנאה והם וילדיהם לעולם לא יהיו חופשיים עם האביב הערבי או בלעדיו.

Peace

כמה דורות של שנאה אתם חושבים שזה ייקח ?

מודעות פרסומת

4 מחשבות על “דברים שלא רואים מכאן -אבל משם…

  1. אני חושב שתאהב את הסרטון החדש של פט קונדל.

  2. לפני שאתה שולח את כולנו להיהרג עבור היהדות שלך, תדע את שפת עבר. ביקורתי זה לא בט'. לעומת זאת, יש מילה אחרת שמתחילה באות הזאת.

חשבת על זה?

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s